СОВРШЕН ИЗБОР ЗА ВАШИОТ ДОМ
+389 (02) 2520999 Најави се  |  Регистрирај се
   Листа на Производи

НОВОСТИ
Small photo
Голем попуст на халогена греалка Искра HH09
За да не ви студи, искористи го попустот, што крусел заедно со групер, ви го нуди.
Small photo
Кои телефон, таблет и лаптоп имаат најдолготрајна батерија?
При купувањето смартфон, таблет или лаптоп, издржливоста на батерија е меѓу најважните работи што се земаат во предвид. Погледнете ги резултатите од истражувањето за тоа кои од гаџетите имаат најиздржлива батерија.
Small photo
Huawei лансираше телефон кој работи според навиките на неговиот корисник
Huawei Technologies денес презентираше нов премиум паметен телефон на кој му додаде вештачка интелигенција со цел да ги стигне своите конкуренти на пазарот како Apple и лидерот Samsung.

[сите новости]

АНКЕТА
Од која земја потекнува брендот GRUNDIG?
Англија
Франција
Германија
ИталијаFollow us:

New Ribbon
Grundig MacaronTristar ProizvodiИскра рачен алатIskra duvalka i pila
Example Frame
НОВОСТИ
 
Large photo

Голем попуст на халогена греалка Искра HH09
15-11-2016

За да не ви студи, искористи го попустот, што крусел заедно со групер, ви го нуди.


Large photo

Кои телефон, таблет и лаптоп имаат најдолготрајна батерија?
07-11-2016

При купувањето смартфон, таблет или лаптоп, издржливоста на батерија е меѓу најважните работи што се земаат во предвид. Погледнете ги резултатите од истражувањето за тоа кои од гаџетите имаат најиздржлива батерија.


Large photo

Huawei лансираше телефон кој работи според навиките на неговиот корисник
04-11-2016

Huawei Technologies денес презентираше нов премиум паметен телефон на кој му додаде вештачка интелигенција со цел да ги стигне своите конкуренти на пазарот како Apple и лидерот Samsung.


ПРОИЗВОДИ НА АКЦИЈА
 
Beko DFC 04210 W

12399 ден
Beko HIC 64401 1X

12999 ден
Rohnson R-552

1499 ден
Beko DFS 28020 X

15999 ден
LG 43 LH 541 V

21.999 ден
Grundig MC 7240

2199 ден
LG 43 LH 510 V

21999 ден
WHIRLPОOL WWDE 7512

21999 ден
Candy GVW 585 TWC-S

25499 ден
Grundig SM 3330

2599 ден
Beko HTV 7633 X00

26999 ден
BEKO HTV 8733 XS0

29.999 ден
LG 40 UH 630 V

29999 ден
LG 49 LH 590 V

29999 ден
LG 43 UH 6207

30.999 ден
BEKO OUM 25520X

31999 ден
LG 49 UH 6207

40999 ден
BOSCH WVG 30441 EU

47999 ден
BEKO HIZE 64101 X

5999 ден
Rohnson R-751

999 ден

УСЛОВИ ЗА ПЛАЌАЊЕ
Услови за кредити од сите банки, со сите кредитни картички, одложено плаќање до 72 рати 


ОВЛАСТЕН УВОЗНИК И ДИСТРИБУТЕР ЗА СЛЕДНИВЕ БРЕНДОВИ
 
 
Нов Леток
Baner Grundig 2015
Контакт
 

КРУСЕЛ ДООЕЛ - Скопје

Првомајска ББ, 1000 Скопје
тел +389 (02) 2520999

email: info@krusel.mk

Најнови производи
Е-mail Новости
 
Бидете во тек со нашите
новости и понуди

© Copyright 2011, KRUSEL All Rights Researved.